Ezine köylerine dezenfektan ürünler ulaştırıldı  (26.03.2020)

AK Parti İl Genel Meclis üyesi Murat Yahya Sezgin, tüm köyler için temin ettikleri dezenfektan ürünleri köy muhtarlarına teslim etti.

Kim bu yatırımcı firma… (26.03.2020)

Ezine ilçesinde mülkiyeti Belediyeye ait Kestanbol Jeotermal Kaplıcası’nın ihalesi gerçekleştirildi. Edindiğimiz bilgiye göre yıllık yaklaşık 200 bin TL kira bedeliyle ihaleyi İstanbul’dan bir firma alırken, şu an için firmanın ismi sır gibi saklanıyor.

ÇOMÜ ‘Pandemi’ Hastanesi oldu (26.03.2020)

 Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi, alınan karar sonrasında ‘Pandemi’ hastanesine dönüştürüldü.

Yüksel; “Asılsız iddialara inanmayın” (26.03.2020)

Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, son günlerde koronavirüs ile ilgili sosyal medyada yer alan çeşitli iddialara cevap verdi.

Feribotlara binemeyecekler (26.03.2020)

Çanakkale Boğazı’nda deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ, 65 yaş üstü kişilerin feribota binerken kullandıkları 'Gestcard'larını kullanıma kapattı ve bilet satışını da durdurdu.

Koronavirüs tedbirleri masaya yatırıldı (26.03.2020)

İlçe Hıfzıssıhha Kurulu toplantısı ve Ezine Kaymakamlığının onayı ile oluşturulan İlçe Sağlık, Değerlendirme ve Denetleme Komisyonunun ilk toplantısı Kaymakam Dr. Hacı Arslan Uzan Başkanlığında gerçekleştirildi.

Ezine’de yeni koronavirüs tedbirleri alındı… (26.03.2020)

Ezine ilçesinde dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına karşı önlem amacıyla önemli kararlar alındı. Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel ve Oda Başkanları bir araya gelerek, bu süreçte vatandaşların mağdur olmaması için bir dizi tedbirler aldı.

Esnaflar bilgilendirildi (26.03.2020)

Ezine İlçe Tarım Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçede bulunan market ve fırınlarda bilgilendirme çalışması gerçekleştirdi.

Vefa Sosyal Destek Grubu vatandaşların hizmetinde (26.03.2020)

Ezine ilçesinde vatandaşların ihtiyaçları ekipler tarafından karşılanıyor.