İskenderoğlu, köylülerle buluştu

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Lapseki ilçesine bağlı Dişbudak köyünü ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

Vali Aktaş muhtarlarla buluştu (20.10.2021)

Vali İlhami Aktaş, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nde köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Turan: “Çanakkale’mizin de ihracatı artacak” (20.10.2021)

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, ihracata ve ihracatçılara yönelik önemli düzenlemeler içeren Türkiye İhracatçılar Meclisi ile İhracatçı Birliklerinin Kuruluş ve Görevleri Hakkında Kanun Teklifi’nin TBMM Başkanlığına sunulduğunu açıkladı.

Vali Aktaş’tan kutlama mesajı (20.10.2021)

Vali İlhami Aktaş, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Can, görevlerinde başarılar diledi (20.10.2021)

Merkez ilçede yeniden görevlendirilen ve ilk kez atanan idarecileri ziyaret eden Eğitim Bir Sen Çanakkale 1 No’lu Şube Başkanı Resul Can, kendilerine görevlerinde başarılar diledi.

Vali Aktaş’tan bir dizi inceleme (20.10.2021)

Vali İlhami Aktaş, yurt ve okul ziyaretleri kapsamında TÜGVA, Kerime Sultan ve Nusrat Erkek Öğrenci Yurtları ile Şehit Cemal Demir Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Atatürk Ortaokulunu ziyaret ederek burada incelemelerde bulundu.

Sanatsever Galeri’de ‘SERGİ’ sergisi açıldı DOĞAYA SANAT BAKIŞI (17.10.2021)

Sanatsever Galeri, yeni bir sergiye daha imza attı. Birbirinden değerli sanatçıların, doğa teması üzerine yaptıkları çalışmaların sergilendiği sergi 30 Ekim tarihine kadar ziyaretçilere açık olacak.

İskenderoğlu’ndan ‘Kadın Çiftçiler Günü’ mesajı (17.10.2021)

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Dünya Kadın Çiftçiler Günü sebebiyle bir mesaj yayımladı.

Üretim işletmesini incelediler (17.10.2021)

Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, Biga İlçe Tarım ve Orman Müdürü Fevzi Atmaca ile birlikte Nefisköy gıda üretim işletmesini ziyaret ederek bölgede incelemelerde bulundular.

İskenderoğlu, Başkan Yüksel’i ziyaret etti (17.10.2021)

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu beraberindeki heyetle birlikte Ezine Belediyesi’ne bir ziyarette bulunarak, Belediye Başkanı Güray Yüksel ile bir araya geldi.