Corolla Hatchback satışa sunuldu (05.03.2020)

Çanakkale Toyota Plaza Aydoğan, sportif tasarımı ve dinamik sürüşüyle öne çıkan tamamen yeni modeli Corolla Hatchback’i satışa sunmaya başladı.

MOBİL İMZA DÖNEMİ BAŞLADI

İşte veya günlük hayatta zaman alan imzalama süreçleri e-imza ve mobil imza ile geride kalıyor. Sabit veya mobil cihazlarla kullanılabilen bu çözümler, güvenli iş akışıyla birlikte, para ve zaman tasarrufu sağlıyor.

Sürücüsüz Araçlar 2023'de

BOSCH Türkiye ve Ortadoğu Başkanı Steven Young, Bursa'da düzenlediği basın toplantısında, sürücüsüz araçlarla ilgili çalışmalarının devam ettiğini belirterek, 4 aşamalı süreçte 2'nci aşamanın sonuna ulaştıklarını açıkladı. Sürücüsüz araçların teknolojik olarak içine yapay zekayı dahil ettiklerini belirten Young, “Hedefimiz 2023 - 2024'te 4'üncü seviye ulaşmak, araçların her türlü koşullarda kendi kendini sürebilir hale gelmesini istiyoruz" dedi.

Audi'nin Çin Reklamına Tepki Yağdı

Audi'nin Çin reklamı kadınları ikinci el otomobile benzeterek küçük düşürmek ve cinsiyetçi olmakla suçlandı. Reklam geri çekilirken Audi de açıklama yaptı.

Bursa'lı Firmalarla Maliyet ve Karlılık Stratejileri Hakkında Konuşuldu

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren Bursalı firmalara ‘bilişim sektöründe maliyet ve kârlılık stratejileri’ anlatıldı.

Mercedes-Benz X-Serisi Yaşam Tarzıyla Buluşuyor

X-Serisi aracılığıyla pick-up dünyasına giren Mercedes-Benz, yeni aracında da tasarım, konfor, sürüş dinamizmi ve güvenlik gibi kendine özgü özellikleri müşterisine sunuyor.

Legrand’dan Anahtarsız Cihazların Anahtarı

Son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği led ışıklı anahtarlı fişiyle Legrand, yaşam alanlarını inovatif ürünlerle buluşturmaya devam ediyor. Anahtarlı olmayan elektrikli küçük aletler ve grup prizleri anahtarlı hale getirmek için tasarlanan Led Işıklı Anahtarlı fişiyle, kullanıcısını hem şık hem de güvenli bir ortamla buluşturuyor.

JAPONLAR BENDE VARIM DEDİ

Cruiser Chopper kategorisinde Amerikalıları herkes bilir Amerika oluşturduğu bu motosiklet ekolü ile adeta bir motosiklet kültürü ortaya çıkardı Yeni bir yaşam biçimi meydana getirdi.

Türkiye Dijital Dönüşümünü Sürdürüyor

80 milyon nüfusa sahip ülkemizde internet kullanıcı sayısı 50 milyona yakın