Tüm zamanların en iyi pedagogundan çocuk yetiştirmenin 10 altın kuralı

"Sevgisiz eğitim olmaz" diyen Anton Makarenko'dan çocuk gelişimi ve eğitiminde gerekli olan her şeyi özetleyen 10 öneri.

Çocukların parayla ilişkisi

Çocuklar daha 3 yaşında para nedir biliyor, hatta 7 yaşında para harcama alışkanlıkları şekilleniyor. Çocuğunuzun müsrif mi tutumlu mu olacağı sizin elinizde... Nasıl mı? İşin aslına bakın.

Gözenekleri yok etmek için çözüm

Burun yüzümüzün merkezinde olduğu için geniş gözenekler hemen göze çarpıyor.

Erkekleri ikna etme yolları

Erkekler kadınlara göre evlilik fikrine daha soğuk bakarlar. Hal böyle olunca erkekleri evliliğe ikna etmek kadınlara düşüyor.

"HELAL OJE" PİYASAYA ÇIKMAYA HAZIRLANIYOR

Helal oje; ünlü oje markası Orly ve MuslimGirl.com ortaklığıyla piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

GEBELİKTE OLUŞAN ÇATLAKLARA NE İYİ GELİR ?

Gebelerin yaklaşık 90’ında yaygın olarak görülen çatlaklar, hemen her kadının kabusu oluyor. Çatlaklar pembe ve mor renkte karın, belin yan kısımları, kalça ve uyluk ile meme etrafında oluşabiliyor. Çatlaklar eskidikçe sedef rengini alıyor ve genellikle kalıcı oluyor.

Yaz Tatilini Fırsata Çevirin!

Yaz tatili çocukların uzun bir süre sonra dinlenebilmeleri, yenilenebilmeleri ve eksiklerini tamamlayarak bir sonraki eğitim-öğretim yılına hazır bir şekilde başlamaları için harika bir fırsattır.

Şimdi Moda: Gamze Estetiği

Gamzelerin doğuştan geldiği bilinir ama tıp dünyası buna da çözüm buldu. Yeni moda: gamze estetiği…

Göz Rengine Göre Eyeliner Renk Seçimleri

Konu eyeliner olunca birçok kadının tercihi siyah eyelinerdır. Fakat eyeliner yerine kullanılabilecek farklı başka renklerin de olduğunu unutmamak gerek. İşte göz rengine göre kullanılabilecek eyeliner renkleri:

Göz Altı Morlukları İçin Etkili Doğal Çözüm

Doğal çözümler bazen cildin tek ihtiyacı olabiliyor. Bu doğal maske ile özellikle göz altı çevrenizde oluşan morlukları tedavi ederken aynı zamanda cildinizin tonunu da dengelemiş olacaksınız